«Вартові галактики» визначилися з новим складом?

Marvel, яка розщедрилася на подвійний слот, у своєму хвилинному ролику «Вартових галактики. Частина 2» наголос зробила на гумор і екшен, не особливо розкриваючи сюжет майбутньої картини, але дещо в короткому новому ТВ-споті розгледіти можна.

Наприклад, цілком очевидно, що команда вартою істотно розширилася – до вже полюбилися Зірковому лорду, Гаморі, Драксу, Ракеті і Груту додалися старі знайомі Небула і Йонду, а також дівиця-новачок по імені Мантіс, для якої перше спільне фото героїчного колективу закінчується сумно.

Не можна сказати, що це розширення стало сюрпризом – фанати оригінального коміксу були готові до такого повороту, інше питання – чи зможе команда спрацюватися. Не секрет, що успіх першого фільму багато в чому будувався на бездоганно збалансованою «хімії» між основними персонажами.

Є ризик, що нові «інгредієнти» «коктейль» зіпсують, але поспішати щодо таких висновків я не буду. А ось що зайве обговорити вже зараз – так це перша поява на екрані Аїші, златокожей супергероїні, якій, за чутками, уготована доля протистояти, безуспішно, треба думати, Вартових галактики. Елізабет Дебики виглядає в новому образі дуже вражаюче, сталь і презирство в її голосі не віщують Зірковому лорду і його друзям нічого хорошого – у мене немає ніяких підстав не довіряти чуттю, з Аїшею правоохоронцям доведеться повозитися, особливо враховуючи, що вона жінка, нехай і неземна.

Позитивну сторону в такому протистоянні я бачу одну, але дуже важливу – не хотілося б, щоб Marvel даремно «злила» ще когось з культових комікс-лиходіїв. Фантазії сценаристів і режисерів повинно вистачати на кілька ходів вперед, нерозумно відразу кидати в бій Таноса. А ось Аїша – персонаж, який «не шкода» витратити. Але потрібно витратити з розумом. І гумором.

Джерело: fi-x.ru