У серії «Сімпсонів» знайшли передбачення про виступ Леді Гаги на Супербоулі

Американський мультсеріал «Сімпсони» у 2012 році передбачив виступ співачки Леді Гаги на концерті в перерві фінальної гри Національної футбольної ліги (НФЛ), відомої також як Супербоул. Про це повідомляє Consequence Of Sound в понеділок, 6 лютого.

Видання зазначає, що в епізоді «Ліза та Гага» (Lisa Goes Gaga) співачка літає на тросах, грає на піаніно — те ж саме вона зробила на виступі 2017 року.

Вбрання Леді Гаги та її прототипу в мультфільмі також співпали. Серія була випущена 20 травня 2012 року у США на телеканалі Fox.

Раніше 6 лютого Леді Гага провела концерт на Супербоулі. Для свого виступу вона використовувала три сотні квадрокоптерів.

У листопаді 2016 року користувачі соцмереж виявили, що «Сімпсони» передбачили перемогу республіканця Дональда Трампа на виборах президента США. В епізоді 2000 року Ліза стає президентом після Трампа і виявляє, що країна перебуває в цілковитому занепаді. В епізоді радники нового глави держави пояснюють, що крах пов’язаний з невиправданими інвестиціями республіканця. Творці мультсеріалу пізніше прокоментували своє пророцтво фразою «Бути правим — відстій».

Супербоул — фінальна гра за звання чемпіона НФЛ в США. За традицією, в перерві матчу влаштовується велике шоу за участю знаменитостей.