Творці «Гострих дашків» задумалися про мюзиклі за мотивами серіалу

Творці серіалу «Гострі дашки» розповіли про те, що можуть приступити до роботи над мюзиклом за його мотивами. Про це повідомляє Deadline.

Автор сценарію серіалу Стівен Найт зізнався, що отримав кілька пропозицій від «дуже шанованих людей» про те, щоб створити мюзикл «Гострі дашки» для одного з лондонських театрів. Найт додав, що йому завжди цікаво пробувати щось нове і що в можливу постановку не будуть задіяні актори, що грають у серіалі.

Також по темі: Ізраїль засудив турецький серіал про палестинців

«Певні елементи серіалу непогано лягли б на мюзикл на кшталт “Знедолених”. Наприклад, костюми з 1920-х. Так і музика завжди грала для “Козирків” важливу роль», — зауважив сценарист.

Актор Кілліан Мерфі, який грає в «Гострих дашках» одну з головних ролей, назвав ідею мюзиклу по серіалу божевільної, але блискучою. Виконавчий продюсер проекту Джеймі Глейзбрук також охарактеризував пропозицію як фантастичну.

«Гострі дашки» розповідають про війни злочинних кланів Бірмінгема в 1920-х роках. Серіал виходить з 2013 року, а зараз йдуть зйомки його четвертого сезону. Дата виходу нових серій в ефір поки невідома.