Проти течії: П’ять трейлерів Супербоула

П’ять трейлерів Супербоула, повертають віру в кіно

Ту гру, яку американці називають футболом, в Європі і у нас дивитися без сміху неможливо. Мало того, що правила в ній настільки заплутані, що в них не завжди розбираються навіть самі гравці, так ще і виглядає це дуже потішно – натовп здорових мужиків ніжно носить по полю диню, побоюючись впустити її на траву, тільки для того, щоб при нагоді дошкульніше її штовхнути.

Але трапляється раз у році день, коли американський футбол приковує увагу всього світу. Але не результат, не хід матчу і взагалі – не гра. А реклама, яка крутиться в перерві. Лютневий Супербоул – найбільш рейтингове видовище на Американському континенті, а тому реклама, і трейлери фільмів в тому числі, під час його трансляції – найважливіша частина промо. Найважливіша і дуже дорога – півхвилини ефіру тут стоять п’ять мільйонів доларів, витрачати такі гроші на дурниці, подібно переступу. Тому ролики з Супербоула зазвичай міцно струшують кіноспільнота – в коротких трейлерах з’являються деталі, здатні перевернути ваше уявлення про майбутніх релізах. Ретельно переглянули представлені в трансляції нові фрагменти, я виділив п’ять ключових картин, істотно поліпшили свій «рейтинг очікування» завдяки кільком показаним кадрів. Радійте! У 2017 році все буде не так погано, як здавалося ще недавно!

«Живе» – новий «Чужий»?

Фантастичний трилер Даніеля Еспіноси «Живе» за участю Джейка Джилленхолла, Райана Рейнолдса і Ребеки Фергюсон не приховував своїх амбіцій з самого початку – позаземна форма життя, що проявляє агресію, в лабораторії Міжнародної космічної станції зобов’язана була стати «цвяхом програми». Весь питання було в тому, наскільки зловісними будуть наслідки контакту і яку форму прийме «щось з Марса». Всіх відповідей новий ролик «Живого» з Супербоула не дає, але інтригує досить ефектно – тепер ми бачимо вже дві атаки невивченою форми життя. Більше того, тепер зрозуміло, що буде представляти загрозу не якесь помутніння розуму астронавтів, як можна було припустити з першого трейлера, а цілком фізично відчутний монстр – принаймні, персонаж Хіроюкі Санады атакований чимось, що має потужні чорні щупальця, схожі на кінцівки восьминога. Звичайно, всім нам хотілося б знати про майбутній картині більше, але вже зараз замкнутий простір станції, невеликий колектив космічних мандрівників і злобно налаштований інопланетянин викликають в розумі лоскотливе почуття передчуття повернення в кінозали дійсно лякає позаземної загрози. Так, я натякаю на те, що «Живе» може виявитися куди ближче до «Чужого», ніж навіть «Заповіт» Рідлі Скотта. І це лише верхівка айсберга. Одне істота знаходиться на МКС або їх кілька? Наскільки воно розумно? Захищена Земля від такого «вторгнення»? Новий ТБ-спот «Живого» виводить виходить у березні картину на космічний рівень, а фільм має всі шанси стати головним науково-фантастичним видовищем 2017-го.