Пенсіонери назвали фільм «Смерть Сталіна» правдивим і похвалили авторів

Літні глядачі британської комедії «Смерть Сталіна» поділилися враженнями від фільму. Одна з пенсіонерок зазначила, що стрічка правдива, і забороняти її не можна, пише «Коммерсант».

«Дивитися фільм важко, але забороняти його було не можна, тому що так все і було; і молодці, що зняли фільм, тому що це дуже тонка комедія, це абсурд, але такий, як в житті », – розповіла 83-річна свідок похорону Сталіна.

Вона порівняла картину з анекдотами про Сталіна. «Ти розумієш, що це чорний гумор, що насправді сміятися над розстрілами якось дивно, але це сміх, щоб перемогти страх, я б так це назвала», – сказала вона. За словами пенсіонерки, «глядачі сміялися в таких місцях, ніхто не встав і не пішов», але в той же час у людей наверталися на очі сльози.

Портал «КиноПоиск» також опублікував відео, на якому глядачі після сеансу повідомляли про побачене. За словами одного з них, у фільмі немає нічого образливого.

«Смерть Сталіна» показали в московському кінотеатрі «Піонер» 25 січня.

23 січня стало відомо, що юристи Міністерства культури Росії закликали керівника Мінкульту Володимира Мединського не пускати в прокат британську комедію «Смерть Сталіна». У стрічці виявили ознаки екстремізму. Пізніше в той же день у фільму відкликали прокатне посвідчення.