ОСКАР: Новини кіно

 

"Хранителі" зібрали 55 мільйонів доларів в перший уїкенд прокату

 

9.03.2009

 

Кадр из фильма "Хранители"Новий фільм Зака Снайдера "Хранителі" в дебютний уїкенд прокату зібрав в кінотеатрах США і Канади 55,7 мільйонів доларів, повідомляє в неділю агентство Associated Press. Ця сума стала рекордом серед фільмів, що вже вийшли в прокат в 2009 році.

 

За словами голови ради директорів компанії IMAX Filmed Entertainment, на сеанси "Хранителів" у всіх 124 кінотеатрах компанії в США були продані всі квитки, причому велика частина – за декілька днів до дати показу. Він також відзначив, що "Хранителі" принесли компанії рекордний дохід, який поступається лише доходу від прокату "Темного лицаря".

 

Як відзначає агентство, конкурентів у "Хранителів" в уїкенд 6-9 березня не було – фільм Снайдера став єдиною прем'єрою. Що зайняла другу сходинку в рейтингу зборів "Мадея у в'язниці", лідер минулого уїкенда, зібрала лише 8,8 мільйонів доларів; на третьому місці опинилася "Заручниця" з 7,5 мільйонів.

 

За даними аналітичної компанії Media By Numbers, відвідувана кінотеатрів в Північній Америці продовжує рости, не дивлячись на підвищення цін на квитки. Так, в порівнянні з 2008 роком на даний момент відвідувана виросла на 14 відсотків, а доходи від прокату фільмів досягли 1,9 мільярдів доларів, перевищивши показники попереднього року на 16 відсотків.