ОСКАР: Новини кіно

 

Х'юго Уївінг розкрив таємницю других "Трансформерів"

 

7.03.2009

 

Мегатрон     Актор Х’юго Уївінг, що озвучував предводителя десептиконів Мегатрону у фільмі "Трансформери", підтвердив, що його персонаж з'явиться в другій серії картини "Трансформери. Помста занепалих".

 

"Я вже закінчив працювати в студії, - сказав актор в інтерв'ю ресурсу AdelaideNow. - Коли ми ще були з Майклом Беєм в Лос-Анджелесі, він сказав мені, що все це страшний секрет. Виходить, що я розкрив вам велику таємницю".

 

Що ж до способу повернення Мегатрону, переможеного у першій частині за допомогою енергетичного куба, то Уївінг відхилився від прямої відповіді. "Мені здається, Оптімус Прайм залишив собі шматок цього куба або того, що від нього залишилося. Може бути щось в цьому роді. Але я не знаю точно", - відповів він.

 

Після виступу Уївінга режисер фільму Майкл Бей залишив на своїй офіційній сторінці наступний запис: "Ну, що ж, кіт виплигнув з мішка. Можу вам відразу сказати, що ви побачите Мегатрона тільки у далекому минулому, оскільки ми маємо намір заглибитися в історію Прайма і взагалі всю міфологію. Він не буде танком, як багато хто зараз вважає, і його поява буде епізодичною".

 

Варто відзначити, що раніше той же Бей стверджував, що Мегатрона зовсім не буде в його новому фільмі. Окрім цього, він із самого початку обіцяв велику кількість дезинформації в мережі, щоб зберегти деталі сюжету у секреті до прем'єри.

 

Нагадаємо, що фільм "Трансформери. Помста занепалих" виходить в прокат в червні 2009 року.