ОСКАР: Новини кіно

 

"Кошмар на вулиці В'язів" перетворили на історію педофіла

 

26.03.2009

 

Кадр из фильма "Кошмар на улице Вязов"      Стали відомі деякі деталі сюжету рімейка знаменитого фільму жахів "Кошмар на вулиці В'язів". Як повідомляє ресурс LatinoReviews, дія картини почнеться у середині 90-х років минулого століття.

 

Фреді Крюгер описується в сценарії як симпатична молода людина, що працює садівником в дошкільній установі і що користується популярністю у дітей, які люблять з ним гратися.

 

Проте хтось з них звинувачує Фреді в розпусних діях, і батьки влаштовують самосуд, що закінчився спалюванням Крюгера. Через тринадцять років Фреді повертається для того, щоб помститися дітям, що підросли.

 

LatinoReviews стверджує, що головне питання картини: чи був Крюгер дійсно педофілом або діти звинуватили його помилково, прагнучи приховати гріхи своїх власних батьків.

 

Повідомляється, що всім знайомий образ Фреді залишиться без змін, але в картині у нього буде куди менше реплік, і з його вуст не звучатимуть звичні похмурі жарти. Способи вбивств підлітків стануть набагато витонченішими.

 

Виконавець ролі Крюгера в оригінальних фільмах Роберт Інглунд, можливо, з'явиться в новому фільмі. Йому запропонована роль лікаря в школі, де вчаться головні герої. Кому буде довірена роль Фреді в рімейку, наразі невідомо.

 

Нагадаємо, що оригінальна картина Веса Крейвена була випущена в 1984 році і стала класикою жанру. У цьому фільмі Крюгер був представлений психопатом, що здійснив за життя серію вбивств дітей.