ОСКАР: Новини кіно

 

Робін Гуд врятує Англію від громадянської війни

 

26.03.2009

 

Рассел Кроу в фильме "Поезд на Юму"Кінокомпанія Universal Pictures оголосила про початок зйомок безіменного поки що фільму Рідлі Скотта, присвяченого знаменитому розбійнику з Шервудського лісу Робіну Гуду.

 

У офіційному прес-релізі студії, який цитує ресурс InContention.com, уточнюються також деталі сюжету майбутньої картини. Зокрема, затверджується, що історія Робіна Гуда прослідковуватметься з моменту його участі у війнах, які вів Річард Левове Сердце з французами.

 

Після смерті короля, Робін Гуд повертається в Ноттінгем, де стає свідком жорстокосердості і корумпованості місцевого правителя. Це примушує його створити розбійницьку зграю, яка стає грозою місцевих багатіїв і захистом для бідняків.

 

Але у Робіна куди обширніші плани. Усвідомивши загальну слабкість влади, він прагне запобігти сповзанню його країни в безодню громадянської війни і повернути Англії минулу силу і славу.

 

Нагадаємо, що роль розбійника гратиме Рассел Кроу, Кейт Бланшет дісталася роль Діви Меріон, Ванесса Редгрейв зіграє матір короля Річарда, а актор Марк Стронг - Гая Гісборна. Картина вийде в прокат 14 травня 2010 року.