ОСКАР: Новини кіно

 

Бюджет "Аватара" перевищив 200 мільйонів доларів

 

20.03.2009

 

Джеймс Кэмерон на съемочной площадке "Аватара". Фото slashfilm.comБюджет нового фільму Джеймса Кемерона "Аватар" перевищив 200 мільйонів доларів, що перетворює цей проект на один з найдорожчих в історії кінематографа. Такою інформацією поділився кореспондент Time Джош Куїттнер, що побував на показі уривка з картини.

 

За твердженням автора статті, спецефекти настільки досконалі, що "відрізнити реальних персонажів від намальованих неможливо". "Але найдивовижніше, - підкреслює Куїттнер, - що на наступний ранок я зловив себе на думці, що дуже хочу повернутися в світ Пандори, який створив Кемерон".

 

У замітці наводяться також слова Стівена Спілберга, який передрікає, що "Аватар" стане найграндіознішим стереоскопічним проектом найближчого майбутнього.

 

Нагадаємо, що Кемерон знімає фільм за власним сценарієм, написаним ним багато років тому. Раніше повідомлялося, що світ планети Пандора, де відбувається дія, розроблений в найдрібніших деталях. Кемерон навіть створив особливу мову і алфавіт, яким користуються її жителі.

 

"Аватар" виходить у прокат в грудні 2009 року.