ОСКАР: Новини кіно

 

Кевін Спейсі зіграє мільярдера, що розорився

 

20.03.2009

 

Кевин Спейси в фильме "Recount"  Кевін Спейсі зіграє в незалежній комедії "Father of Invention", яку зніме режисер Трент Купер (Trent Cooper) за своїм власним сценарієм, повідомляє Variety.

 

Спейсі належить зіграти геніального винахідника, що заробив на своїх патентах мільярдний статок і що втратив його, коли один з його винаходів вийшов з під контролю. Провівши вісім років у федеральній в'язниці, він виходить на свободу банкротом і бомжем з наміром відновити свою репутацію і повернути мільярд.

 

У планах Спейсі участь ще в декількох проектах, зокрема, картині "Люди, що дивляться на козлів", в якій його партнером на знімальному майданчику стане Джордж Клуні. Фільм розповідає історію підрозділу американської армії, що воює в Іраку, до складу якого входять військовослужбовці, наділені екстрасенсорними здібностями.

 

Окрім цього, актору належить зіграти в драмі "Shrink", в якій йому дісталася роль психоаналітика голлівудських знаменитостей.

 

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Спейси був удостоєний спеціальної премії газети Evening Standard за відродження лондонського театру "Олд Вік", яким він керує з 2003 року.