ОСКАР: Новини кіно

 

Ніколас Кейдж вибрав найстрашніші фільми

 

20.03.2009

 

Николас Кейдж в фильме "Знамение"Напередодні прем'єри фільму "Знамення", головну роль в якому грає Ніколас Кейдж, журнал People звернувся до актора з проханням перерахувати кращі, на його думку, кінотриллери. Кейдж представив наступний список, забезпечивши вибір коментарями:

 

1. "Экзорцист" (1973) - Фільм дійсно страшний, багато в чому завдяки прекрасній грі Джейсона Міллера і Елен Берстін. Окрім цього, у фільму приголомшливий звуковий супровід.

2. "Примара Опери" (1925) - Обличчя Примари - найстрашніший елемент картини, але актору Лону Чейні вдається неймовірне: іноді зробити його навіть симпатичним.

3. Сяйво (1980) - Блискуча режисура Стенлі Кубріка і гра Джека Николсона, що викликає мурашки. Важко уявити собі, що-небудь краще.

4. Японський варіант фільму "Дзвінок" (1998) - Дуже незвичайний режисерський стиль, що створює атмосферу, яка дійсно лякає. Режисура Хідео Накату - це вливання свіжої крові в сучасний кінематограф.

5. "Мешканець" (1976) - Роман Поланські грає головну роль у власному фільмі. Неймовірне напруження параної. Один з найстрашніших фільмів режисера. Прекрасна гра акторів другого плану.

 

Ніколас Кейдж підкреслив, що не включив в цей перелік оригінальну "Годзіллу", "Кінг Конга" і фільм "Термінатор 2. Судний день", оскільки хотів представити список, головним критерієм якого була акторська гра і режисерська робота.

 

Нагадаємо, що фільм "Знамення" стартував в прокаті 19 березня 2009 року.