ОСКАР: Новини кіно

 

Sony зніме третіх "Людей у чорному"

 

20.03.2009

 

Кадр из фильма "Люди в черном"   На виставці, що проходить в Лас-Вегасі, ShoWest кінокомпанія Sony Pictures представила список своїх великобюджетних проектів на найближчі роки. Представники компанії підтвердили намір випустити четверту частину "Людину-павука" і третю серію "Мисливців за привидами". Але найцікавішою виявилася заява про готовність зняти продовження фантастичного фільму "Люди у чорному".

 


Як повідомляє ресурс Comingsoon, передбачається, що виконавці головних ролей в перших картинах Томмі Лі Джонс і Вілл Сміт знов повернуться до образів агентів надсекретного урядового департаменту, що контролює інопланетян на Землі.

 

Ніяких додаткових деталей повідомлено не було, терміни робіт над проектом також не обговорювалися.

 

Нагадаємо, що оригінальний фільм Баррі Зонненфілда "Люди у чорному" вийшов в прокат у 1997 році. При бюджеті в 90 мільйонів доларів картина зібрала в прокаті близько 600 мільйонів і була удостоєна премії "Оскар" за кращий грим.

 

Успіхи сиквела, випущеного в 2002 році, виявилися куди скромнішими - 440 мільйонів доларів в світовому прокаті і номінація на "Золоту малину" для виконавця ролі головної злочинниці Ларі Флінн Бойл.