Тому Круз готується до нової нездійсненної місії

 

ОСКАР: Новини кіно

 

19.03.2009

 

Том Круз в фильме "Миссия невыполнима 3" Тому Круз працює над сюжетом четвертої частини фільму "Місія нездійснима". Як затверджує ресурс AICN, про це повідомив сам актор під час свого візиту до Японії, куди він прибув в рамках промо-туру фільму "Операція валькірія".

 

Будучи гостем популярної телепередачі "SMAP SMAP", Круз також уточнив, що оцінює перспективи зйомок бойовика в центрі Токіо.

 

Нагадаємо, що третя частина серіалу вийшла в прокат в 2006 році. Критиками вона була зустрінута прохолодно, проте, її касові збори в світовому прокаті перевищили 397 мільйонів доларів. Тому Круз готується до нової нездійсненної місії

Тому Круз працює над сюжетом четвертої частини фільму "Місія нездійснима". Як затверджує ресурс AICN, про це повідомив сам актор під час свого візиту до Японії, куди він прибув в рамках промо-туру фільму "Операція валькірія".

 

Будучи гостем популярної телепередачі "SMAP SMAP", Круз також уточнив, що оцінює перспективи зйомок бойовика в центрі Токіо.

 

Нагадаємо, що третя частина серіалу вийшла в прокат в 2006 році. Критиками вона була зустрінута прохолодно, проте, її касові збори в світовому прокаті перевищили 397 мільйонів доларів.

Калькулятор дат между датами по материалам ru.needcalc.com.