ОСКАР: Новини кіно

 

Бред Піт стане коханим Наталі Портман

 

19.03.2009

 

Бред Піт і Наталі Портман зіграють разом в романтичній комедії за мотивами книги Лінн Шептон "Важливі речі і особисте майно з колекції Ленор Дулан і Гарольда Морріса, включаючи книги, модні штучки і ювелірні прикраси" ("Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry"). Про це повідомляє Variety.

 

Книга, екранізацією якої займеться кінокомпанія Paramount Pictures, оформлена за принципом аукціонного каталога (за типом видання традиційних каталогів аукціонного будинку Sotheby's). У книзі розповідається про роман вигаданих персонажів - фотографа Моріса і кулінарного критика Дулан, - що триваює чотири роки. У "Важливих речах і особистому майні..." зібрані 325 записів, що супроводжуються фотографіями.

 

Піту належить зіграти 40-річного фотографа Моріса, а Портман виконає роль співробітниці New York Times Дулан, яка молодша від свого коханого майже удвічі. Продюсировать картину будуть компанія Піта Plan B і фірма Портман Handsomecharlie Films. Як скоро почнуться зйомки екранізації, не повідомляється.