ОСКАР: Новини кіно

 

Сем Реймі довірить "Зловісних мерців" новачку

 

17.03.2009

 

Кадр из фильма "Зловещие мертвецы" Сем Реймі має намір доручити зйомки рімейка свого знаменитого фільму жахів "Зловісні мерці" режисеру-початківцю. Про це сам Реймі розповів в інтерв'ю ресурсу IGN.

 

"Я обговорював з моїми партнерами можливість рімейка "Зловісних мерців". Оригінальна картина була знята нами на 16-міліметрову камеру з монозвуком, і лише потім з'явилися 35-міліметрові копії. Бюджет проекту був сміхотворним, - сказав він. - У нового режисера будуть в розпорядженні значно більші технічні і матеріальні ресурси, що дозволить зняти дійсно вражаючий фільм".

 

Що ж до четвертої серії "Зловісних мерців", то Реймі не виключив можливість своєї участі в роботі над нею. "Поки що важко сказати однозначно, але, якщо я колись напишу сценарій для продовження, то я дуже сподіваюся, що Брюс (Брюс Кемпбелл - виконавець головної ролі в оригінальному фільмі. Примітка Lenta.Ru) складе мені компанію", - уточнив режисер.

 

Нагадаємо, що в найближчих планах Сема Реймі робота над четвертою частиною "Людини-павука", яка вийде в прокат у 2011 році.