ОСКАР: Новини кіно

 

Джордж Лукас оголосив призов на "Зоряні війни"

 

10.03.2009

 

Кадр из фильма "Звездные войны. Атака клонов"Джордж Лукас почав відбір акторів на ролі в телевізійному серіалі "Зоряні війни". Такою інформацією поділилася з MTV актриса Роуз Бірн, що грала у фільмі "Зоряні війни. Атака клонів".

 

За її твердженням, багато молодих акторів, серед яких є декілька висхідних зірок екрану, вже взяли участь в прослуховуванні.

 

Нагадаємо, що Лукас вперше заявив про готовність зняти телевізійний серіал, події якого повинні відбуватися між "Помстою Ситхів" і "Новою надією", ще у 2005 році. На початку 2007 року він підтвердив свій намір і уточнив, що команда сценаристів вже приступила до твору сюжетів пілотних серій.

 

Режисер неодноразово підкреслював, що в серіалі не буде Скайуокері і інших головних героїв повнометражних картин. У центрі оповідання опиняться другорядні персонажі, і буде показане створення єдиного фронту опору галактичній імперії ситхів.

 

Готуючись до створення художнього серіалу, Лукас випустив декілька мультиплікаційних проектів, останній з яких "Війни клонів" з успіхом йде в мережі Cartoon Network.