ОСКАР: Новини кіно

 

"Ублюдки" Тарантіно боротимуться в Каннах за "Пальмову гілку"

 

04.04.2009

 

Брэд Питт в фильме "Бесславные ублюдки"       Новий фільм Квентіна Тарантіно "Безславні ублюдки" братиме участь в конкурсній програмі Каннського фестивалю, повідомляє Variety з посиланням на джерела в оргкомітеті кінофоруму.

 

Стверджується, що режисер запевнив керівництво компаній Weinstein Co. і Universal Pictures в тому, що він встигне змонтувати фінальну версію картини за місяць, що залишився.

 

Раніше повідомлялося, що фільм, в якому знімаються Даніель Брюль, Тіль Швайгер, Ілай Рот, Бі Джей Новак, Майк Майерс, Діана Крюгер і Бред Пітт, складатиметься з п'яти глав:

 

Розділ перший: "Одного разу в окупованій нацистами Франції"

Розділ другий: "Безславні ублюдки"

Розділ третій: "Німецька ніч в Парижі" (знятий в стилі французького

кіно нової хвилі)

Розділ четвертий: "Операція Кіно"

Розділ п'ятий: "Помста гігантської морди"

 

Картина "Безславні ублюдки", що розповідає про підривну діяльність групи американських євреїв в роки війни в окупованій Франції, вийде в міжнародний прокат 21 серпня 2009 року.

 

Нагадаємо, що сам Тарантіно користується великою популярністю в Каннах. У 1994 році його фільм "Кримінальне чтиво" завоював головний приз Каннського фестивалю - золоту "Пальмову гілку", а через десять років режисер очолив жюрі найпрестижнішого кінофоруму Європи.

 

У 2009 році фестиваль пройде з 13 по 24 травня. Офіційно його програма буде оголошена 23 квітня.