ОСКАР: Новини кіно

 

Майкл Бей відмовився від тривимірних Трансформерів

 

04.04.2009

 

Кадр из фильма  Творець "Трансформерів" Майкл Бей не має наміру використовувати для зйомок третьої частини стереоскопічні камери і взагалі експериментувати з форматом 3D. Як повідомляє ресурс WorstPreviews, про це сам режисер сказав на церемонії закриття виставки ShoWest, що проходила у Лас-Вегасі.

 

На думку режисера, захоплення 3D-технологиями в кінематографі є "дурощами" і способом привернути додаткову увагу потенційних глядачів. Тому він має намір "триматися від цього процесу подалі".

 

Майкл Бей також прокоментував свій недавній конфлікт із студією Paramount Pictures. Нагадаємо, що керівництво компанії заявило про намір випустити третю частину "Трансформерів" у 2011 році, тоді як сам Бей стверджував, що збирається узяти річну відпустку і лише потім приступити до роботи над проектом. Режисер заявив, що спірні питання були улагоджені, проте, відмовився повідомити, про що саме йде мова.

 

Раніше Бей стверджував, що сиквел "Трансформерів" буде похмуріший від першої частини, роботи володітимуть більшою індивідуальністю, а їх образи пропрацюють детальніше."Фільм є куди значнішим, але не в буквальному розумінні. Він просто набуває епічного розмаху, - сказав режисер. - Окрім цього, ми зрозуміли, як зробити роботів емоційнішими".

 

Бей також уточнив хронометраж картини. За його словами, остання версія фільму триває дві години двадцять хвилин.

 

Нагадаємо, що картина виходить в прокат 24 червня 2009 року.