ОСКАР: Новини кіно

 

Останню серію "Швидкої допомоги" подивилися 16,2 мільйонів телеглядачів

 

04.04.2009

 

Актеры первого сезона "Скорой помощи". Фото с сайта NBCЗавершальний епізод серіалу "Швидка допомога" (ER), який вийшов в ефір телеканалу NBC 2 квітня 2009 року, подивилися 16,2 мільйонів осіб, передає агентство UPI.

 

"Швидка допомога", в якій розповідається про співробітників лікарні в Чікаго, витримала 15 сезонів. У останній серії, яка тривала близько двох годин, з'явилися багато акторів, що раніше виконували ролі в картині, зокрема Ноа Уайл (Noah Wyle), Ерік ла Салль (Eriq La Salle), Шеррі Стрінгфілд (Sherry Stringfield), Лора Іннес (Laura Innes) і Алексксій Кінгстон (Alex Kingston). Кілька тижнів тому в одній з серій знялися також Джордж Клуні і Джуліана Маргуліс (Julianna Margulies), що грали в перших сезонах.

 

Як повідомили на NBC, остання серія "Швидкої допомоги" впритул підійшла до рекорду завершального епізоду детективного телефільму "Вона написала вбивство", який в 1996 році подивилися 16,5 мільйонів глядачів.

 

Завершальна серія "Швидкої допомоги" відкривається музикою і титрами першого сезону і завершується, коли герої поспішають на допомогу потерпілим в результаті вибуху, додає агентство.