ОСКАР: Новини кіно

 

Творці фільму "Я - легенда" представлять світ без людей

 

04.04.2009

 

Иллюстрация с сайта slashfilm.comКіностудія Fox придбала права на екранізацію книги Алана Уайзмана "Світ без нас". Як повідомляє THR, постановкою картини займатимуться творці фільму "Я - легенда" Марк Протосевіч і Френсіс Лоуренс.

 

У літературному першоджерелі автором зроблена спроба осмислення того, що відбудеться з світом, якщо люди раптово зникнуть. Як скоро почнуть руйнуватися людські споруди, яких збитків можуть завдати природі неконтрольовані ніким викиди підприємств, що продовжують, коли відбудуться аварії на атомних електростанціях, і скільки пройде років перш, ніж дике життя повністю захопить міста?

 

Студія має намір зберегти загальний хід міркувань автора і його висновки, але також зробити власне розслідування причин зникнення людської цивілізації.

 

Нагадаємо, що фільм "Я - легенда", знятий Лоуренсом на основі сценарію Протосевіча, вийшов у 2007 році. Вілл Сміт зіграв у ньому роль останнього чоловіка, що вижив в Нью-Йорку після епідемії, яка перетворила велику частину людей на зомбі. Фільм зібрав в світовому прокаті понад 580 мільйонів доларів.

 

У найближчих планах Марка Протосевіча також співпраця із Стівеном Спілбергом, що має намір зняти рімейк корейського фільму "Олдбой". Френсіс Лоуренс планує зняти пріквел фільму "Я - Легенда"