ОСКАР: Новини кіно

 

Названа дата прем'єри другого "Сексу у великому місті"

 

04.04.2009

 

Промо-кадр к фильму "Секс в большом городе"  Кінокомпанії Warner Bros. і New Line затвердили дату прем'єри сиквела повнометражного фільму "Секс у великому місті". Як повідомляє Variety, картина вийде в прокат 28 травня 2010 року.

 

Задіяні в першому фільмі актриси - Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон, Кім Кеттролл і Крістін Девіс - вже підписали контракти про участь у зйомках продовження. Режисер першої серії Майкл Патрік Кінг також поставив свій підпис під угодою. Початок зйомок вже призначено на середину літа 2009 року.

 

Нагадаємо, що фільм "Секс у великому місті", який вийшов у травні 2008 року, знятий за мотивами популярного телесеріалу, зібрав у світовому прокаті понад 400 мільйонів доларів при скромному бюджеті в 65 мільйонів.

 

Показово, що фільм викликав такий резонанс, що британське видавництво Macmillan вирішило випустити книгу "Любовні листи великих людей", що фігурувала в картині. У збірку, яка поступила в продаж в липні 2008 року, були включені листи Плінія, Генріха VIII, Моцарта, Наполеона, принца Реньє III, Оскара Уайльда і інших знаменитостей.