Кіану Рівз стане доктором Джекілом

08/05/2009

Кіану Рівз зіграє в сучасній інтерпретації знаменитого твору Роберта Стівенсона "Дивна історія доктора Джекіла і містера Хайда". Як повідомляє видання THR, актору належить вжитися в образ Генрі Джекіла, який знайшов спосіб розділяти свою особу дві складові - добру і порочну, надавши останній можливість узяти контроль над Джекілом.

Сценарій картини доручений автору сюжету фільму "Дорога змін" Джастіну Хейту (Justin Haythe). Робоча назва картини "Джекіл". У режисерському кріслі, найімовірніше, опиниться Ніколас Рефн (Nicolas Refn).

Цей твір Стівенсона пережив безліч екранізацій. Остання спроба була зроблена у 2006 році. У 1996 році на екрани вийшла картина "Мері Рейлі", знята за мотивами "Дивної історії доктора Джекила і містера Хайда". Головні роль в ній грали Джон Малковіч і Джулія Робертс.

У найближчих планах Кіану Рівза також участь в двох інших кінопроектах - фантастичному фільмі "Ковбой Бібоп" і історичній драмі "47 ронін". У першому фільмі дія відбуватиметься на борту космічного корабля в далекому майбутньому, в другому - на початку 18-го сторіччя в Японії.

Наприкінці 2008 року на екрани вийшов фільм за участю Рівза "День, коли Земля зупинилася", в якому актор зіграв роль прибульця.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації