Том Хенкс готовий зіграти Роберта Ленгдона п'ять разів

07/05/2009

Кадр з фільму "Ангели і демони"Виконавець головної ролі у фільмах "Код да Вінчі" і "Ангели і демони" Том Хенкс хотів би зіграти професора Гарвардського університету Роберта Ленгдона п'ять разів. Про це сам актор заявив на прес-конференції в Токіо.

"Мені здається, що Ленгдон - безсмертний персонаж, на зразок Шерлока Холмса. Такий більш інтелектуальний варіант Індіани Джонса без батога, і я сподіваюся зіграти його в п'яти фільмах", - сказав Хенкс, слова якого наводить AFP.

Він додав, що це може відбутися лише за підтримкою автора оригінальних творів Дена Брауна і режисера фільмів Рона Говарда.

Раніше кінокомпанія Columbia Pictures оголосила про готовність ще раз повернути на екрани професора Ленгдона. Йдеться про екранізацію ще не виданого роману під назвою "Втрачений символ". Книга з'явиться на прилавках американських магазинів 15 вересня 2009 року.

Показово, що кіностудія заявила про свої плани продовжити екранну історію Ленгдона ще до виходу фільму "Ангели і демони", який стартує в світовому прокаті 15 травня.

Керівництво Columbia Pictures розраховує на те, що касові збори картини будуть співставимі із зборами "Коду да Вінчі", що заробив понад 758 мільйонів доларів.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації