Призначено режисера вампірського фільму "Затемнення"

04/05/2009

Кіностудія Summit Entertainment офіційно підтвердила призначення Девіда Слейда (David Slade) режисером третьої серії молодіжної вампірськой саги, початої "Сутінками". Сценарій фільму під назвою "Затемнення" напише Меліса Розенберг.

У третьому фільмі головній героїні Белі належить зробити нелегкий вибір між її коханим з клану вампірів і другом-перевертнем.

Раніше повідомлялося, що керівництво студії ухвалило рішення прискорити роботи із створення продовжень фільму "Сутінки", осіннього сезону, що став хітом. На момент написання даної замітки у Ванкувері велися зйомки сиквела під назвою "Молодик", а в надрах студії вже йшла підготовка до зйомок третьої частини.

Весною 2010 року планується почати роботи із створення четвертої і поки що фінальної серії проекту. Затверджується, що Summit Entertainment прагне уникнути прямої конкуренції із "потеріаною" і тому має намір випустити "Молодика" в листопаді 2009 року, "Затемнення" в червні 2010, і останню частину - в листопаді 2011.

Останні дві серії "потеріани" виходять в листопаді 2010 і липні 2011 року відповідно.

Фільм "Сутінки", в основі якого була перша книга вампірськой саги Стефані Майєр, вийшов в листопаді 2008 року. Його світові касові збори стали сюрпризом навіть для творців. Фільм заробив в світовому прокаті понад 370 мільйонів доларів.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації