Кращі фільми з участю Ф. Мюррея Абрахама

27/10/2013

24 жовтня 1939 року народився американський актор Ф. Мюррей Абрахам.

Його шлях до слави був складний і тернистий, але, зрештою, він домігся свого - став затребуваним актором і навіть володарем «Оскара».

Пропонуємо згадати фільми, які принесли йому популярність.

Успіх і визнання прийшов до Абрахаму після фільму «Амадей» у 1984 році.

Всім відома історія Моцарта і Сальєрі, але ніколи ще вона не була настільки повно і красиво представлена на екрані.

Саме Абрахам виконав роль Сальєрі, і саме його акторську гру критики порахували найбільш яскравою і вражаючою: за цю роль актор отримав премію «Оскар».

Фільм зроблений з великим розмахом: він зачарує вас видами Відня, прекрасною класичною музикою і звичайно акторською грою.

Хоч кращим актором по праву визнаний Абрахам, інші теж на висоті: не повірити у щирість їхніх персонажів зовсім нелегко.

На жаль, успіх актора в цьому фільмі мав і зворотний бік: тепер всі ролі, які йому пропонували, були схожі на роль Сальєрі. У підсумку більшу частину своєї кар'єри Абрахам провів, виконуючи ролі лиходіїв. Втім, вони вдавалися йому дуже вдало.

Наступним яскравим фільмом з ним стала картина «Ім'я троянди».

20365
Дуже заплутаний, з масою деталей, цей фільм сподобається не всім. Але якщо ви любите детективи і приходьте в захват від епохи Середньовіччя, то ця картина явно для вас.

Фільм знято за однойменним романом і великою кількістю деталей зобов'язаний саме йому - режисер намагався якомога повніше втілити книгу на екрані.

І йому вдалося: цей фільм став гідною екранізацією самого культового твору Умберта Еко.

Звичайно, без розходження в сюжеті теж не обійшлося, але можливість вживу спостерігати чудової краси роман з лихвою спокутує ці маленькі недоліки.

У 1993 році Абрахам знявся у фільмі «Останній кіногерой».

380

Цей фільм став куди менш ліричним в його кар'єрі.

Класичний бойовик в головній ролі з Арнольдом Шварценеггером, які перебували тоді на піку успіху, зараз, м'яко кажучи, на любителя.

Втім, якщо ви саме той любитель, то фільм вас не розчарує. Він знятий в кращих традиціях 90-х і містить всі необхідні елементи того часу.

Одним з головних супротивників «залізного Арні» виступає Джон Практис, роль якого виконав Ф. Мюррей Абрахам.

Незважаючи на всі підступність і винахідливість Практиса, розвиток сюжету і фінал передбачити нескладно: як би не було зло небезпечно, добро завжди переможе.

Абсолютно класичний бойовик. Невеликим відміну стало хіба що музичний супровід: на тлі епічних битв звучить музика AC/DC і Queensryche, яка тільки підігріває загальну динаміку фільму.

Більш спокійним і куди більш інтелектуальним став для Абрахама фільм «Знайти Форрестера».

lHuFCrbSJLU64JKxbfxE7YZadcW
Ця картина стала останньою появою Шона Коннері на екрані. Але увагу привернула аж ніяк не завдяки цьому факту.

Це філософська картина про самотність людей, кожен з яких переживає його по-різному. Все як і в житті.

Завдяки такій реалістичності, герої дуже швидко стануть для вас близькими і рідними, а тому дуже зворушливими.

Залишитися в стороні від того, що відбувається на екрані дійсно складно. І також складно не задуматися про високому після перегляду: глибокий підтекст у фільмі ніхто не відміняв.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації