Вічно молодий

27/10/2013

Артур Смольянинов27 жовтня Артуру Смольянинову виповнюється 30 років. Його акторській кар'єрі з першого фільму, в якому він знявся в 14-річному віці, супроводжує удача - він затребуваний в картинах усіх жанрів, але ми зосередилися на комедіях. Всі ці фільми ви можете подивитись онлайн.

 

Москва, спекотний день літа 2006. Четверо шкільних друзів - Олексій, який повернувся з армії, Костя - син багатих батьків, що відучився в Лондоні, Артур - початківець амбітний актор і репер Тіматі - зустрічаються після довгої розлуки. Вони ще не підозрюють про те, що ця зустріч круто змінить життя кожного з них. У вирі столичного життя сплітаються десятки сюжетів і людських доль: один з приятелів знаходить свою любов, інший знаходить себе в професії, третій отримує відповіді на давно мучили його питання.

У цьому фільмі 2006 року кожен частково (або повністю, як Тіматі) виконує роль самого себе. Герой Артура Смольянинова - теж на ім'я Артур - це імпульсивний, повний надій і задумів молодий актор. Судячи з біографії Артура, саме таким він і був на початку акторської кар'єри, стрімко увірвавшись в кар'єру з роллю важкого підлітка у фільмі «Хто, якщо не ми». А потім поступально стверджуючи статус перспективного артиста картинами «Тріумф», «Закон», «Марс» та іншими. 

Тут Артур Смольянінов виконує роль Вадима Добромыслова, льотчика, Героя Радянського Союзу. Велика Вітчизняна війна нарешті завершилася. П'ятеро молодих хлопців чекають того моменту, коли зможуть покинути переможений Берлін, відправившись в рідні пенати. Але наказу про це все не чутно.

У цей момент увагу солдатів вже прикута до жіночої статі. Нашим героям здається, що найпрекрасніших дівчат розберуть до їх повернення, тому вони просять одного з своїх, що збирається на добу в рідні краї, знайти їм наречених, одружившись на дівчатах з допомогою документів самих хлопців.

Олег Самарін у виконанні Артура Смольянинова - самий кращий, самий досвідчений, самий талановитий лікар підстанції «Швидкої допомоги». Багато вважають, що геній. Кожного дня, стикаючись з бідою людей і допомагаючи їм, часом просто рятуючи життя, він, тим не менш, зберіг своє філософськи-гумористичне ставлення до дійсності.

Герой Артура намагається сам не сумувати і іншим не дає. Єдиним слабким місцем Олега вважається його бунтарський характер. Але виявляється, у Самари є й інші больові точки, які дуже ускладнюють його роботу. 

Бувають часи, коли хочеться змінити все, залишити минуле позаду, позбутися від людей навколо, проблем, змінити обстановку. Так Борис, персонаж Гоші Куценко, бере квиток в невідомому напрямку і їде геть. Приїжджає він у невелике місто Марс. За нетривалий термін він змінює життя в тутешньому краї.

Під час зйомок в цьому некомерційному фільмі Артура був 21 рік, він виконав роль хлопчика Гриші і не зайвий раз привернув увагу до себе, як до хорошого молодому акторові.

Фільм «9 місяців» - спроба зрозуміти хто, як і для чого народжує дитину в наш час. У картині піднімаються серйозні, важкі і неприємні запитання: Що вибрати: кар'єру чи материнство? Як залишити собі дитину, сурогатної матері? Але, незважаючи на серйозність, а часом і трагізм, жанр фільму - комедійно-ліричний.

Основні ролі в цьому міні-серіалі відведені жінкам - майбутнім і відбувся мамам. Але, звичайно ж, не могло обійтися без співчутливого медперсоналу, в числі яких перебував і молодий актор Артур Смольянінов. Режисер - Резо Гігінешвілі - не в перший раз запросив його на роль. Їх перша спільна робота відбулася на зйомках «ЖАRЫ».

Оригінал публікації російською мовою тут.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації