Емі Вотсон запропонували приміряти туфлю Попелюшки

02/03/2013

Ема ВотсонКомпанія Діснея запропонувала Емі Вотсон головну роль в новій екранізації казки про Попелюшку, повідомляє Variety.
 
Переговори між студією і актрисою знаходяться на ранній стадії. Раніше претендентками на роль Попелюшки були Сірша Ронан («Спокутування», «Милі кістки»), Алісія Вікандер («Анна Кареніна» Джо Райта) і Імоджен Путс («"V" означає Вендета», «28 тижнів опісля»).
 
Над сценарієм нової «Попелюшки» працювали Алін Брош Маккенна («Закони привабливості», «Добрий ранок», «Ми купили зоопарк») і Кріс Вайц («Мій хлопчик», «Золотий компас»). Постановкою картини займеться Кенет Брана («Багато галасу даремно», «Гамлет», «Тор»). Злу мачуху Попелюшки в новому фільмі повинна зіграти Кейт Бланшетт.
 
Компанія Діснея сподівається приступити до зйомок «Попелюшки» восени 2013 року. Вихід фільму в прокат запланований на 2014 рік.
 
Ема Вотсон здобула широку популярність завдяки ролі Герміони Грейнджер у фільмах про Гарі Потера. Після завершення серії актриса також знімалася в стрічках «7 днів і ночей з Мерилін» і «Добре бути тихонею». Крім того, недавно Вотсон закінчила зйомки у фільмі Даррена Аронофські «Ной». Вихід цієї картини в прокат запланований на березень 2014 року.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації