Гарі Олдман опиниться на планеті мавп

02/03/2013

Гарі ОлдменГарі Олдман зніметься у сиквелі до фільму «Повстання планети мавп» («Rise of the Planet of the Apes»), повідомляється на сайті ComingSoon.
 
Картина називатиметься «Світанок планети мавп» («Dawn of the Planet of the Apes»). Події в ній розгортатимуться через 15 років після повстання мавп, показаного в попередньому фільмі. Згідно із сюжетом, за минулі роки людство втратило контроль над світом. Землею правлять примати, а люди проживають в колоніях (главу однієї з них і зіграє Гар Олдман).
 
Відомо, що в роботі над «Світанком планети мавп» візьме участь Енді Серкіс. У попередньому фільмі він за допомогою технології захоплення рухів «пожвавив» шимпанзе Цезаря, предводителя мавпячого повстання.
 
Постановкою «Світанку планети мавп» займеться Метт Рівз («Монстро», «Впусти мене. Сага»). Фільм повинен вийти на екрани у травні 2014 року.
 
Режисером «Повстання планети мавп» був Руперт Вайатт. Стрічка вийшла у серпні 2011 року і зібрала в прокаті 481 мільйон доларів США при бюджеті в 93 мільйони доларів.
 
У 2012 році в прокат вийшли два фільми за участю Гарі Олдмана: заснована на реальних подіях драма «найп'яніший округ у світі» («Lawless») і завершальна частина трилогії Крістофера Нолана про Бетмена «Темний лицар: Відродження легенди» («The Dark Knight Rises»). Серед проектів, в яких актор буде зайнятий найближчим часом, триллер «Параноя» і рімейк «Робокопа».

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації