Наталі Портман, нарешті, відповіла на звинувачення своєї дублерші

12/04/2011

Наталі ПортманЗ того часу, як Наталі Портман отримала премію «Оскар» за роль у фільмі Дарована Аронофські «Чорний лебідь», суперечки щодо того, наскільки заслужені похвали на її адресу, не стихають.

Підняла полеміку дублерша актриси, професійна балерина Сара Лейн, скривджена тим, що всі лаври дісталися одній тільки Наталі Портман, а про її заслуги ніхто і не пригадав. Нагадаємо, балерина заявила, що насправді майже всі танцювальні сцени у фільмі виконала вона, а зовсім не сама Наталі, як всі думають, а в процесі монтажу її обличчя просто прикріпили до тіла Сари.

Ображена роллю простої дублерші, балерина вважає, що всі її заслуги були зведені до мінімуму і навіть натякає на те, що творці фільму просили її зберігати мовчання, щоб глядачі думали, що Наталі Портман дійсно все робить сама.

Услід за цією скандальною заявою, на захист актриси поспішили виступити її коханий і хореограф фільму «Чорний лебідь» Бенжамен Мільп'є, режисер картини Даррен Аронофські і партнерка Наталі по знімальному майданчику Міла Куніс. Всі в один голос розповідали про неймовірні зусилля, які довелося прикласти актрисі, щоб так достовірно зіграти професійну балерину.

Сама ж Наталі Портман досі моменту утримувалася від коментарів і вирішила висловитися із цього приводу, лише, коли журналіст видання E! Entertainement поставив їй пряме питання під час інтерв'ю в рамках промо-кампанії нового фільму з її участю «Ваша Величність».

«Я знаю про все, що говорять із цього приводу. Я дуже горджуся тією роботою, яку виконали ми всі, і, зокрема, власними досягненнями. Цей безцінний досвід залишиться зі мною назавжди», - заявила актриса, не вдаючись в подробиці звинувачень Сари Лейн і не намагаючись виправдатися по всіх пунктах. Вона лише додала, що ніякі плітки і домисли не віднімуть у неї, того, що їй пощастило пережити.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації