У Голлівуді знімуть фільм про вибух в Мексиканській затоці

26/03/2011

Рятувальна операція у мексиканській затоціУ Голлівуді знімуть фільм, присвячений вибуху на нафтовій платформі BP, який призвів до однієї з найбільших екологічних катастроф в історії людства, повідомляє Variety.

Компанії Summit Entertainment і Participant Media придбали права на статтю Девіда Барстоу, Девіда Ронде і Стафані Саул в газеті The New York Times, що розповідає про аварію. Participant спеціалізується на фільмах, присвячених гострим політичним, економічним або соціальним питанням - зокрема, компанія працювала над "Незручною правдою", "В очікуванні Супермена" і "На добраніч і успіхи".

У сценарій газетну статтю переробить Метью Сенд, на рахунку якого картина "Ніндзя-вбивця" 2009 року. Планується, що в центрі сюжету стрічки будуть останні хвилини перед трагедією. Продюсером проекту виступає Лоренцо Ді Бонавентура, що працював над екранізацією "Зоряного пилу" Ніла Геймана і "Трансформерами".

Вибух на нафтовій платформі Deepwater Horizon відбувся 20 квітня 2010 року. В результаті інциденту загинули 11 осіб і ще 17 отримали поранення. 22 квітня платформа затонула. Нафтовий витік, що утворився, був ліквідований лише до липня 2010 року.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації