«Екстремальний екстаз 3D» залишився без сексу

26/03/2011

3D порноФільм «Секс і Зен 3D: Екстремальний екстаз» режисера з Гонконгу Крістофера Сунь Леп Кі був скорочений відповідно до вимог цензорів Сінгапуру: з картини зникли сцени групового і орального сексу, садомазохізму і моменти, які можуть бути пов'язані з релігією. В результаті 110-хвилинний фільм «схуд» майже на 18 хвилин, причому видалені фрагменти можуть фактично позбавити його приставки «порно» (саме в цьому жанрі він замислювався спочатку).

Втім, картині не щастило із самого початку. Фільм був анонсований на початку 2009 року як «перший порнофільм в 3D»: ймовірно, його творці просто забули, що тривимірний формат порноіндустрія освоїла ще на початку 70-х. Потім про цей проект всі забули, але після тріумфу «Аватара», влітку 2010 року, з нього струсили пил і продовжили рекламувати саме як «перший». На той час Penthouse зробив свою пародію на фільм Джеймса Кемерона – в 3D, зрозуміло, а недалеко від Гонконгу до виходу готувалася картина «Наталі» південнокорейського режисера Чу Ген Чжона – прем'єра відбулася в жовтні минулого року. Вихід же фільму «Секс і Зен 3D» запланоний лише на квітень – гонка за можливу першість безнадійно програна.

Але у творців картини є шанс зіграти на іншому. В основу фільму лягла китайська класика — написаний ще в XVII столітті роман «Килимок для плотської молитви» Лі Юя, який тричі – і з незмінним успіхом – екранізували в 1990-х роках. Сюжет розповідає про молодого чоловіка, який в запалі розпусти раптово розуміє, наскільки велика його любов до колишньої дружини. Чи потрібні тут зайві подробиці розпусти? Судячи з усього, сінгапурські цензори вважають, що не потрібні.

Цікаво, що фільм запланований до прокату і в Росії: він вийде 19 травня. Звичайно, в 3D. Ось тільки невідомо, яка з версій буде запропонована вітчизняному глядачу – повна або усічена відповідно до сінгапурських принципів.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації