Майкл Бей влаштує війну між роботами і зомбі

22/03/2011

Майкл БейКомпанія Sony купила права на екранізацію комікса "Зомбі проти роботів", повідомляє Deadline. Продюсером нового проекту виступає Майкл Бей.

Сюжет картини, яка отримала назву "Успадкують Землю" (Inherit the Earth), будуватиметься навколо дівчини, яка є останнім представником людства, що вижив після епідемії зомбі-вірусу. Дівчину, за якою полює натовп агресивних і інтелектуально розвинених зомбі, охороняє команда роботів.

В даний час в Голлівуді розробляється велика кількість фільмів, що розповідають про живих мерців. Так, наприклад, ведеться робота над картиною "Гордість та упередження і зомбі" за однойменним романом Сета Грема-Сміта, заснованому на "Гордості і упередженні" Джейн Остін. У свій час режисером картини числився Девід Рассел, номінований цього року на "Оскар" в категорії "Кращий режисер" за фільм "Боєць".

Про рівень інтересу до тематики говорить той факт, що у середині лютого 2011 року видавець комп'ютерних ігор Deep Silver одержав пропозицію про екранізацію гри на основі одного тільки трейлера "Мертвий острів".

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації