У серіалі про «Диво-жінку» головну роль зіграє Едріанн Палікі

20/02/2011

Едріан ПалікіЯкщо довго шукати, то Диво-жінка обов'язково знайдеться: у новому телепроекте цього персонажа DC Comics зіграє молода, але яка швидко набираєі очкии актриса Едріанн Палікі, що з'явилася в картині 2010 року «Легіон», ще декількох фільмах і телесеріалах, що підтвердило невизначені чутки, які ходили майже місяць. Поки що йдеться лише про пілотний випуск; його замовив телепідрозділ Warner Bros, а розробляє неодноразовий лауреат «Емі», продюсер і сценарист Девід Келлі.

При цьому Келлі відмовився повідомити, що шанувальники побачать в серіалі (або хоч би в пілоті) крім краси Палікі. Також невідомою залишається і його дата виходу. Доводиться сподіватися, що це відбудеться в найближчому майбутньому, завдяки сплеску інтересу до екранізацій коміксів: цього року глядачі вже побачили «Зеленого шершня», їх чекає «Зелений ліхтар», а в наступному вийде і третій Бетмен від Крістофера Нолана. Пролізли комікси і в ігрову індустрію – «DC Universe Online» виявилася цілком успішною онлайн-іграшкою, хоча ні про яку перевагу над «World of Warcraft» мова поки не йде.

Разом з тим у випадку з Диво-жінкою (або Вондер Вумен, кому як більше подобається) ні в чому не можна бути упевненим: її теле- і кінодоля набагато сумніші, ніж у Бетмена, хоча з'явилися вони майже одночасно. У середині 60-х її пригоди намагалися екранізувати, але потім проект затихнув на найцікавішому місці. Правда, в 1974 році вийшов вельми наївний телефільм з Кеті Лі Кросбі, а рік потому відбулася прем'єра і телесеріалу з Ліндою Картер, який йшов цілих чотири роки. У 90-і роки успіх Зени, королеви воїнів, підігрів інтерес до жіночих персонажів коміксів, але і ця спроба пожвавити Диво-жінку закінчилася, до ладу не почавшись.

Слід зазначити, що, мабуть, від успіху телесеріалу залежить і доля повнометражного фільму. Про такий проект на Warner Bros заговорили ще на початку нульових, але він швидко перетворився на якийсь непотріб: постійно змінювалися сценаристи, продюсери, перебиралися режисери і виконавці головної ролі. При цьому закидати картину боси студії поки що не поспішають, продовжуючи його неквапом розробляти. З чуток, сценаристом і режисером фільму про Диво-жінку може стати сценарист «Темного лицаря» і «Блейда» Девід Гойер, а прем'єра запланована на 2013 рік.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації