"Каро" продасть частину бізнесу для модернізації кінозалів

05/01/2011

Кінотеатр Каро фільм УдарнікКонцерн "Каро" готовий продати частку в своєму бізнесі з розвитку кінотеатрів (УК "Каро Фільм"), щоб отримати гроші на модернізацію кінозалів. Про це пише газета "Комерсант" з посиланням на свої джерела. Всі 32 кінотеатри "Каро", лідера ринку за загальною кількістю залів, оцінені в 372 мільйони доларів.

Основні власники концерну "Каро" - засновники компанії Леонід Городників і Олег Андрєєв. У концерн входять дистрибуційний бізнес ( "Каропрокат" і "Каро Прем'єр"), кіновиробничий ("Каро Продакшн"), а також мережа "Каро Фільм". Дистрибуційні і кіновиробничі компанії "Каро" не продаються.

Газета пише, що "Каро Фільм" відстає від інших мереж за кількістю сучасних цифрових залів: їх у компанії всього 16 відсотків від всієї мережі. За цим показником компанія займає п'яте місце на ринку. При цьому в цифровому форматі з цього року виходять більшість великих релізів.

Переоснащення залу на цифровий проектор коштує близько 100 тисяч євро. Таким чином, переоснащення всіх залів "Каро Фільм" вимагатиме близько 13,8 мільйонів євро. Крім того, мережі належить ряд кінотеатрів, яким необхідна масштабна реконструкція, наприклад "Пушкінський".

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації