Опубліковані перші кадри з фільму Спілберга про Тінтіна

01/11/2010

Кадр з фільму "Пригоди Тінтіна: Таємниця однорога"В інтернеті були опубліковані перші кадри з фільму Стівена Спілберга "Пригоди Тінтіна: Таємниця однорога" (The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn).

Фільм є екранізацією коміксів бельгійського художника Ерже. Головний герой картини - журналіст Тінтін, який подорожує по світу і потрапляє в небезпечні пертурбації. Стрічка Спілберга знімається у форматі 3D з використанням технології motion capture. Іншими словами, в картині знімуть живих акторів, яким потім за допомогою комп'ютерної графіки додадуть зовнішність персонажів коміксів. З використанням подібної технології були створені деякі недавні фільми Роберта Земекіса - наприклад, "Різдвяна історія" і "Беовульф".

"Якби ми просто знімали живих акторів, вони б не виглядали як персонажі, намальовані Ерже. А комп'ютерна графіка дозволить зберегти карикатурних осіб та інші особливості робіт художника. І при цьому ми зможемо добитися фотореалізму", - заявив Пітер Джексон, що є одним з продюсерів фільму. У роботі над "Пригодами Тінтіна" беруть участь такі актори як Деніел Крейг, Енді Серкіс, Нік Фрост і Саймон Пег.

Прем'єра фільму "Пригоди Тінтіна: Таємниця однорога" запланована на кінець 2011 року.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації