У російських кінотеатрах введуть нові правила продажу квитків

09/09/2010

КінотеатрУряд РФ розглядає проект ухвали "Про функціонування інформаційної системи відомостей про показ фільмів в кінозалах", повідомляє "РБК Daily".

Ухвала пояснює, як саме функціонуватиме централізована система обліку проданих квитків в кінотеатрах країни. Створення такої системи було передбачено поправками до федерального закону "Про державну підтримку кінематографії Російської Федерації", прийнятими Держдумою наприкінці 2009 року.

Передбачається, що в даний час окремі кінотеатри занижують дані про свої касові збори на 30-50 відсотків, щоб мінімізувати суми відрахувань дистриб'юторам і продюсерам. Саме тому і знадобилося створення централізованої системи обліку квитків.

Нова ухвала передбачає, що всі без винятку кінотеатри країни будуть раз на годину передавати дані про продажі оператору централізованої системи. Устаткування для обробки і передачі даних вони встановлюватимуть за свій рахунок. З метою економії коштів невеликим кінотеатрам дозволять передавати відомості в ручному режимі.

Зібрана інформація розміщуватиметься в загальному доступі на спеціальному сайті.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації