Кемерон поставив рекорд по режисерському заробітку

10/07/2010

Джеймс КемеронКартина Кемерона "Аватар", що вийшла в 2009 році, принесла йому в цілому 350 мільйонів доларів. У цю суму входять безпосередньо платня за роботу над картиною, відсоток від зборів, а також преміальні за те, що картина перевершила фінансові очікування студії 20th Century Fox. Для порівняння, на "Тітанике" режисер заробив близько 97 мільйонів доларів.

Значна частина від цієї суми (більше 100 мільйонів) - преміальні від продажу DVD і Blu-ray дисків з новим фільмом. Так, відомо, що продажі 2D версії картини на обох версіях носіїв побили велику кількість рекордів. Наприклад, вони протягом декількох тижнів очолювали рейтинги дисків, що найкраще продаються.

Відзначимо, що ця сума не є остаточною. У листопаді 2010 року виходять у продаж диски з 3D версією картини, а 27 серпня 2010 року в обмежений прокат (у тому числі і у нас) вийде режисерська версія "Аватара", яка буде винятково у 3D.

"Аватар" є найбільш касовим фільмом за всю історію кінематографа - його збори становлять 2,7 мільярдів доларів. Картина розповідає про боротьбу аборигенів планети Пандора із земними колонізаторами, що займаються видобутком рідкісного матеріалу.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації