Universal зніме рімейк фільму жахів

27/04/2009

Джеймс Вудс у фільмі "Відеодром"Кінокомпанія Universal Pictures має намір зняти рімейк знаменитого трилера Девіда Кроненберга "Відеодром". Як повідомляє Variety, картина грунтуватиметься на сценарії, який готує Ерен Крюгер (Ehren Kruger).

В оригінальному фільмі 1983 року випуску Джеймс Вудс грав керівника телеканалу Civic TV Channel 83, що прагнув підвищити його популярність за рахунок шокуючого шоу "Відеодром", впливаючого на мозок глядача.

Стверджується, що нова версія картини експлуатуватиме сучасні наукові ідеї, зокрема розвиток нанотехнологій, і перетвориться на великобюджетний фантастичний фільм.

Участь самого Кроненберга в створенні рімейка наразі під питанням. Знаменитий канадський режисер зайнятий підготовкою до зйомок картини "Круг Матарезе".

Це перший роман дилогії Роберта Ладлема про агента ЦРУ Брендона Сколфілда, який бореться з таємною організацією "Матарезе". Його вимушеним партнером стає давній ворог - радянський шпигун Талейников. Разом їм належить врятувати світ від повного хаосу.

Кроненберг також заявляв про свій намір зняти продовження свого фільму "Порок на експорт", що розповідає про російську мафію в Лондоні.

На початку квітня 2009 року канадський режисер став кавалером ордена Почесного легіону. Як повідомляє CBC Toronto, нагорода була вручена послом Франції в Канаді на приватній церемонії у Торонто.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації