Рідлі Скот зніме "О чудовий новий світ"

11/08/2009

Рідлі СкотРідлі Скот разом з Леонардо ді Капріо екранізують книгу "О чудовий новий світ" Олдоса Хакслі, повідомляє Hollywood Reporter. Імовірно виробництвом кінострічки займеться студія Universal.

Скот вже неодноразово заявляв, що зацікавлений в екранізації антиутопії Хакслі, проте нічого конкретного відомо не було. Тепер проект зрушився з мертвої точки. Зокрема, студія Universal запросила співавтора сценарію "Апокаліпто" Фархада Сафініа (Farhad Safinia) для написання сценарію до нового фільму.

При цьому, за даними Hollywood Reporter, ді Капріо і Скот поки що виступають як продюсери проекту, проте не виключають свою безпосередню участь в ролі актора і режисера відповідно. Час початку зйомок поки що не називається. Це пов'язано з тим, що Скотт зайнятий своїм проектом "Робін Гуд", а ді Капріо знімається у фільмі "Почало" (Inception) Крістофера Нолана.

Дія книги "О чудовий новий світ" відбувається у 26 столітті, де людство досягло гармонії за рахунок скасування сім'ї, а також тотального контролю народжуваності. Так, наприклад, жінки вже не народжують дітей - для цього існують спеціальні фабрики. Окрім цього суспільство жорстко поділено на стани, деякі з яких навіть відрізняються один від одного генетично.

Для Рідлі Скота це буде далеко не перший науково-фантастичний фільм, що є екранізацією книги. Скот був режисером "Того, що біжить по лезу". Цей фільм є екранізацією книги Філіпа Діка "Чи сняться андроїдам електровівці?" Зовсім недавно сайт Total Sci-Fi визнав цю кінострічку накращаю у жанрі науково-фантастичних фільмів.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації