Зйомки продовжень "Сутінків" будуть прискорені

24/04/2009

Кадр з фільму "Сутінки"Студія Summit Entertainment ухвалила рішення прискорити роботи із створення продовжень фільму "Сутінки", осіннього сезону, що став хітом. Як повідомляє ресурс WorstPreviews з посиланням на інсайдерськую інформацію, тоді як у Ванкувері почалися зйомки сиквела під назвою "Молодик", в надрах студії вже йде підготовка до зйомок третьої частини, яка називається "Затьмарення".

Весною 2010 року планується розпочати роботи із створення четвертої і поки фінальної серії проекту. Затверджується, що Summit Entertainment прагне уникнути прямої конкуренції з "поттеріаною" і тому має намір випустити "Молодика" в листопаді 2009 року, "Затьмарення" в червні 2010, і останню частину - в листопаді 2011.

Останні дві серії "поттеріани" виходять в листопаді 2010 і липні 2011 року відповідно.

Фільм "Сутінки", в основі якого була перша книга вампірськой саги Стефані Майер, вийшов в листопаді 2008 року. Його світові касові збори стали сюрпризом навіть для творців. Фільм заробив у світовому прокаті понад 370 мільйонів доларів.

Проте, не дивлячись на успіх картини, режисер Кетрін Хардвік (Catherine Hardwicke) була усунена від роботи над продовженням.

Раніше планувалося, що серіал завершиться у 2013 році.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації