Девід Фінчер зніме фільм про Facebook

25/06/2009

Режисер Девід Фінчер зніме для кінокомпанії Columbia Pictures фільм, що розповідає про історію розвитку популярної соціальної мережі Facebook, повідомляє Variety.

Картина, в основі якої буде сценарій Аарона Соркіна (Aaron Sorkin), охопить період з 2004 року, коли мережа була створена в кампусі Гарвардського університету Марком Цукербергом (Mark Zuckerberg), до того моменту, як вона обзавелася майже двомастами мільйонами користувачів по всьому світу.

Зйомки фільму розпочнуться наприкінці 2009 року.

У травні нинішнього року американська аудиторія Facebook досягла 70,28 мільйонів осіб, що більше, ніж у MySpace. Травнева аудиторія MySpace в США склала 70,26 мільйонів осіб. Кілька місяців тому соціальною мережею MySpace користувалися на дев'ять мільйонів американців більше.

Що стосується планів Фінчера, то, крім фільму про соціальну мережу, він має намір зняти картину про якогось шеф-кухаря, якого зіграє Кіану Рівз. Деталі сюжету цього фільму поки що тримаються у секреті.

Нагадаємо, що в 2008 році вийшов фільм Фінчера "Загадкова історія Бенджаміна Баттона", який був висунутий на здобуття багатьох престижних кінематографічних нагород.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації