Долю доходів від прокату "Володаря кілець" вирішать присяжні

05/06/2009

Кадр з фільму "Володар кілець"Верховний суд Лос-Анджелеса відмовився винести вердикт з приводу позову спадкоємців письменника Толкієна проти кінокомпанії New Line, у якому стверджувалося, що студія не виплатила необхідну частку прибутку від прокату трилогії "Володар кілець". Як повідомляє Variety, тепер долю позову повинно вирішити жюрі присяжних.

Позивачем у справі виступає фонд Tolkien Trust, представники якого стверджують, що New Line не виплатила, як мінімум, 220 мільйонів доларів спадкоємцям Толкієна. Як аргумент вказується на угоду 1969 року, в якому зафіксовано, що фонд має право розраховувати на 7,5 відсотка прибутку від прокату фільмів, що використовують образи, створені знаменитим письменником.

Нове слухання призначене на жовтень 2009 року.

У 2007 році продюсер кінотрилогії Сол Зенц звинувачував New Line Cinema у приховуванні частини доходів, які кіностудія повинні була, за умовами контракту, виплатити Зенцу. Крім того, продюсер намагався через суд добитися права провести аудиторську перевірку New Line Cinema, щоб встановити точну суму доходу, отриману кінокомпанією від прокату трилогії.

Раніше на New Line Cinema подавав до суду режисер трилогії "Володар кілець" Пітер Джексон. Він також звинуватив кінокомпанію у приховуванні частини доходів від фільмів, що заробили тільки у прокаті не менше трьох мільярдів доларів.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації