Роман Поланські зніме "Примару" в Німеччині

02/06/2009

Роман ПоланськіЗнаменитий режисер Роман Поланські зніме свій новий фільм "Примара" в Німеччині на кіностудії "Babelsberg". Як повідомляє Variety, Поланські вдалося не тільки домовитися із студією, на якій він знімав "Піаніста", що приніс йому "Оскар", але і одержати субсидії з німецьких фондів.

Регіональна і федеральна влада вклали в новий проект режисера близько шести з половиною мільйонів доларів. Надалі сума допомоги може ще збільшитися.

"Я чудово попрацював тут, знімаючи "Піаніста". Висококваліфікований персонал, практично безмежні технічні можливості. З нетерпінням чекаю початку зйомок", - прокоментував угоду сам Поланські.

У основі сюжету картини роман Роберта Харіса, що розповідає про письменника, найнятого, щоб відредагувати мемуари колишнього прем'єр-міністра Великобританії, якого звинувачують у військових злочинах.

У фільмі зніматимуться Еван Макгрегор, Пірс Броснан, Олівія Вільямс та інші актори.

Нагадаємо, що Верховний суд Лос-Анджелеса 17 лютого відмовився зняти з Романа Поланські звинувачення у розбещенні неповнолітньої, висунуті більше 30 років тому. При цьому суд дав зрозуміти, що це рішення може бути переглянуто в тому випадку, якщо Поланські повернеться в США і буде особисте бути присутнім на слуханнях.

Представники режисера стверджують, що він не збирається в найближчому майбутньому повертатися у США.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації