Творець "Хостела" назвав фільм Тарантіно кошерним порно

21/05/2009

Елай Рот у фільмі "Безславні ублюдки"Творець "Хостела", режисер Елай Рот, що знявся у Квентіна Тарантіно у фільмі "Безславні ублюдки", вважає стрічку кошерним порно, про яку він мріяв з дитинства. Таку заяву зробив Рот на прес-конференції, приуроченій до прем'єри фільму на Канському кінофестивалі, повідомляє Variety.

Рот не тільки зіграв одну з ролей у фільмі, але і зняв одну з її частин під назвою "Stolz der Nation", що фактично є нацистською пропагандою. Раніше він зізнався, що створив свій епізод, наслідуючи знамениту картину Лені Ріфеншталь "Тріумф волі".

Сам Тарантіно вважає свій фільм військовою казкою про те, як збуваються найзаповітніші єврейські мрії.

Що ж до виконавця головної ролі Бреда Піта, то він зізнався на прес-конференції, що не пам'ятає як він опинився в проекті Тарантіно. Найімовірніше, це відбулося влітку 2008 року, коли Піт зустрівся з режисером на дружній вечірці. "Коли я прокинувся на наступний ранок, там були п'ять порожніх пляшок з під вина. Мабуть, я щось підписав, оскільки через шість тижнів я вже був у формі", - сказав Піт.

Нагадаємо, що фільм Тарантіно, який розповідає про групу американських євреїв, що тероризують нацистів в окупованій Франції, включений в основну програму Канського кінофестивалю.

У картині також знімалися: Даніель Брюль, Тіль Швайгер, Бі Джей Новак, Майк Майерс, Діана Крюгер.

У світовий прокат "Безславні ублюдки" вийдуть у серпні 2009 року. У Канах фільм Тарантіно бере участь в конкурсній програмі і претендує на головний приз фестивалю.

Повернутися до списку публікацій


Останні новини

Попередні публікації