НАДПРИРОДНІ ЗДІБНОСТІ ДЕВІДА ХОЛЛЕРА

Легіон, він же Девід Холлер – мутант омега-рівня. Рівня вище не буває. «Омеги» самі руйнівні, самі сильні і небезпечні для людства. Легіон може цілком поглинути свідомість живої істоти. Для цього йому потрібно перебувати поруч з ним в момент загибелі або ж миролюбно скористатися телепатією. Разом з думками, емоціями, знаннями Легіон запозичує і надприродні здібності своїх жертв.

Контролювати набуті здібності та емоції Девіду не завжди вдається. Ще б, за своє життя Легіон пропустив через себе близько 50 осіб, випробувавши півсотні суперсил. Першою виявилася телепатія, слідом – телекінез, потім пірокінез (здатність викликати вогонь або підвищення температури), далі за списком заломлення простору, подорожі в часі, суперсила, як у Халка, використання звукових хвиль, зменшення та збільшення у розмірі, живлення від електромереж, викрадення душ померлих, воскресіння, магія вуду… список можна довго продовжувати.

Легіон всесильний, хоча сам це може і не розуміти. Він багато свої здібності придбав несвідомо, просто увібравши в себе чуже єство. Дивно, що його досі не використали Брайан Сінгер і Ко, адже Легіон – рішення всіх проблем з часовими розбіжностями кінофраншизи і ідеальний герой для перезапуску всій всесвіту.

«ЛЕГІОН» ОЧИМА ДЕНА СТІВЕНСА І НОА ХОУЛІ

Роль хлопця, зведеного з розуму голосами в голові, віддали 34-річному британцеві Дену Стівенсу, зірку серіалу «Абатство Даунтон» і трилера «Гість». Готуючись до старту зйомок, Стівенс спілкувався з тими, кому діагностували розлад особистості і, зокрема, параноїдальну шизофренію.

«Я розмовляв з тими, кого лікують, і з тими, хто лікує. Яскравість і жвавість реальності – про це я спочатку не здогадувався, коли готувався до ролі. Можна по-різному ставитися до божевільним людям, і їх уже по-різному зображували, – розповідає Стівенс в інтерв’ю журналу Stuff. – Багато помиляються щодо параноїдальної шизофренії. Галюцинації при параної, вони так схожі на те, що відбувається в наш час. Знаєте, слово “параноя” за останній рік стільки разів було у всіх на вустах. Але сам стан вражає, воно так близько до стану звичайної людини».

Щоб Стівенсу було ще простіше влізти в шкуру людини з постійним розладом особистості, шоураннер Ноа Хоулі підкинув йому плейлист. Музика повинна була передати метання Легіону з крайності в крайність. Плейлист Хоулі збирав далеко не один день – в ньому 160 пісень, починаючи від французького інструментального експеріментала і закінчуючи старим добрим «Пінк Флойдом».

«Психічний розлад – важкий стан, у якому часом перебувають люди. Я не хотів робити з цього стану атракціон. Тому в серіалі є співчуття до маленького хлопчика, який одного разу раптом почав чути голоси в голові. У нього було все життя попереду, але раптово він почав чути і бачити те, що в підсумку призвело його в лікарню. В цьому і є трагедія персонажа», – розповідає IGN Ноа Хоулі.