«Логан» збирає новий «Перший клас»?

Маркетингова кампанія «Логана» коли-небудь буде входити в програму навчання продюсерів, піар-агентів і рекламників – кожен новий крок програми просування проекту виглядає настільки потужним, що його хочеться смакувати і смакувати.

Лаконічні постери і мінімалістичний саундтрек трейлерів представляють глядачеві скоєно незвичайна подорож у світ коміксів – смертельно небезпечне, переповнене болем і стражданням.

Новий ролик фільму, показаний в рамках Супербоула, не відрізняється від сусідів по ефіру красномовством, але і в ньому можна побачити як мінімум дві суттєві деталі, які багато в чому визначають для фінальної картини про Рососмаху.

По-перше, глядачам на частку секунди продемонстрували вигляд Калібана, очевидно, головного лиходія стрічки, а це значить, що наше недавнє припущення про існування у фільмі якоїсь машини, яка позбавляє мутантів надздібностей, отримує підтвердження – ось вам і пояснення травм Логана і страждань Професора Ксав’є. Так, складно звикнути до думки, що супермонстра грає Стівен Мерчант, але чим чорти не жартують – нехай у нього все вийде.

По-друге, нам показали кілька кадрів, в яких Лора, відома під кодовим ім’ям Х-23, біжить по лісі в компанії інших дітей. Хто ці підлітки? Питання аж ніяк не пусте. Може бути, це попередні 22 варіанти клону Логана? Може бути, це останні з мутантів, приховані Професором Ікс? Можливо, це новий набір «Першого класу», який очолить вже не Чарльз, а Старий Логан?

У будь-якому разі наявність ще кількох дітей в кадрі робить всесвіт Росомахи куди більш загадковою – світ перевернувся, але в нього ще залишилася надія на майбутнє. І для людей, і для мутантів.