«ЛЕГІОН» ОЧИМА КРИТИКІВ

«На телебаченні 500 серіалів. І єдина причина зробити ще один – віра в те, що твій серіал може стати кращим», – говорить Ноа Хоулі.

“”Легіон” грає з темами самоідентифікації, пам’яті та емоцій. Серіал всіма силами чіпляється за підхід “не розповісти, а показати”. Коротше кажучи, це добре продуманий портрет людини з психічним розладом». (Allison Keene/Collider)

«Відчайдушний психоделічний тріп, який кличе тебе услід за головним героєм. Яскравий, ні на що не схожий і абсолютно психований, як і його персонажі-шизофреніки. “Легіон” настільки божевільний і несамовитий, наскільки може дозволити телебачення”. (Glenn Garvin/Reason.com)

«Рішення Хоулі дезорієнтувати глядача, зробивши незатишний і плутаний розум Девіда основою для відображення уявлень про світ, виглядає стратегічно розумно – хоч і складно для виконання. До того ж уміла робота камерою надає серіалу своєрідності. Стилістично “Легіон” не схожий ні на один з творів про мутантів, що дозволяє йому бути більш драматичним, похмурим і не таким “марвеловски” легковажним”. (Tim Goodman/The Hollywood Reporter).

“Головне завдання “Легіону” – зробити похід Девіда за цілісністю особистості чимось більшим, ніж просто набір яскравих і захоплюючих сцен. Надію на краще вселяє елемент людяності в ядрі сюжету». (Maureen Ryan/Variety)

“Навіть якщо ви ледве-ледве розібралися в тому, що відбувається (терпіть, є всі шанси, що усвідомлення прийде), “Легіон” приємно дивитися. Він сюрреалістичний і гарний, у ньому вдосталь смішних і страшних моментів». (Gail Pennington/St.Louis Post-Dispatch)