Х’ю і Ерік

20th Century Fox поділилися першим уривком з супергеройським драми «Логан» з участю Х’ю Джекмана в ролі титульного персонажа та Еріка Ла Салля. Картина з’явиться на широких екранах на початку березня.

Дія сюжету розгортається у 2029 році. Більшість мутантів мертві, команда Людей Ікс перестала існувати. Світ змінився – в ньому немає місця таким як Логан (Х’ю Джекман). Постарілий і покалічений життям герой, який давно перестав називати себе Росомахою, доживає свої останні дні, знаходячи розраду в пляшці і турботи про хворого хворобою альцгеймера Чарльза Ксав’є (Патрік Стюарт), чия пам’ять з кожним днем стає все гірше. Сам Логан вже давно не той невразливий воїн – його здатність до регенерації стрімко згасає, а старі рани відгукуються нестерпним болем.

Але доля змушує Логана знову випустити кігті, коли він зустрічає свого клона – маленьку дівчинку по імені Лаура Кінні (Дафна Кін), за якою полює могутня корпорація, що перетворює живих мутантів у машини смерті і планує з їх допомогою занурити світ в хаос.

Сценарій писали Майкл Грін («Ттой, що біжить по лезу 2049»), Скотт Френк і режисер стрічки Джеймс Менголд за сюжетом Девіда Джеймса Келлі. В касті також значаться Бойд Холбрук (Дональд Пірс), Річард Е. Грант (доктор Зандер Райс), Стівен Мерчант (Калибан), Доріс Моргадо, Елізабет Родрігес, Дейв Девіс, Лорен Гросс, Девід Каллавэй, Ребекка Чулев, Дж. Натан Сіммонс і Еліз Ніл.