«Форсаж» стане «П’ятдесятьма відтінками»?

Автори франшизи «Форсаж» давно не мають конкурентів, битися їм доводиться тільки з самими собою, і завдання це зовсім не таке просте, як може здатися. Щоразу придумувати, як ще переплюнути попередні частини, – заняття не з тих, де допускаються напівзаходи і обережні рішення. Ось і восьма частина опинилася перед серйозною проблемою – наростити екшен треба, але ідеї для цього вичерпуються. Катається по вулицях гігантський сейф був. Танк – проїхали. Зі стрибками з хмарочоса на хмарочос впоралися. З літака вивалювалися і падіння в прірву автобуса в останній момент вибиралися.

Чим ще здивувати глядачів? Короткий ролик «Форсажу 8» у перерві Супербоула продемонстрував три речі, які, безсумнівно, привернуть до кінозали шанувальників франшизи і простих глядачів. Перше – в картині назріває атомне змішання партнерства і ненависті. Персонажі Дуейна Джонсона і Джейсона Стэтема змушені об’єднатися, а ось герой Віна Дизеля виступить на стороні умовного «Зла».

Зрозуміло, така перетасовування інтересів дає масу можливостей для цікавих сюжетних поворотів – нудьгувати не доведеться. Друге – автомобілів в «Форсажі 8» доведеться битися з субмариною. Якщо чимось дивувати глядачів, так це розмахом механізмів і величиною техніки – підводний човен підходить для цього якнайкраще. Поки автомобілі катаються по льоду, до героїв підкрадається невидима загроза – є від чого упустити щелепу на підлогу кінозали! Нарешті, третє – сцена поцілунку героїв Вина Дизеля і Шарліз Терон.

Прямо скажемо, романтизм і пристрасність – не найсильніші сторони акторського таланту Дизеля, всі попередні його спроби проявити в кадрі хоч якусь сексуальність викликали швидше усмішку, ніж захоплення. Однак цього разу все інакше – бика за роги взяла Терон, а в її руках все перетворюється на золото, і навіть Вин Дизель не виглядає дерев’яним Грутом. Тільки заради цих екранних відносин в кінотеатр варто сходити, питання лише в тому, не показали нам в 30-секундної нарізці всі козирі пари Дизель-Терон.